Digiwall

Samsung Security Cameras


tv yazılımı, Samsung’un küresel distribütör ve ortak ağıyla desteklenen büyük formatlı ekranlarındaki medya içeriğini tamamen kontrol etmenizi sağlar. İster tek bir Samsung dahili PC işaretlerini isterse çoklu bilgisayar ağlarını çalıştırıyor olun, web tabanlı portaldan zahmetsizce ekran kontrolü sağlayacak şekilde tv yazılımının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tüm özellikleri tamamen Samsung Ekran için optimize edilmiş olduğundan yerel ekranların daha fazla kontrol edilmesini sağlayan yönetici işlevleriyle tam ekranın veya Çoklu Kare düzenlerinin esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ağ sağlığı, sürekli izlenerek hatalar sıkı bir şekilde kaydedilir ve sorunları hızlıca ve etkili bir şekilde çözümleyen son derece becerikli teknisyenlere otomatik olarak uyarı gönderilir.


Samsung ürün portföyü yakın zamana kadar SAMSUNG TECHWIN ve SAMSUNG ELECTRONICS markaları altında pazara sunulmaktaydı, agresif fiyat politikaları ile yüksek oranda tercih edilmekteydiler.

Ancak yaklaşık iki yıl önce bu iki firma birleştiler ve bu birleşmeden sonra SAMSUNG TECHWIN ve SAMSUNG ELECTRONICS markaları SAMSUNG TOTAL ürün portföyünü oluşturdu. Bu yeni oluşum SAMSUNG’un pazar payını daha da artırdı. Samsung kamera sistemleri ile ihtiyacınız olan güvenliği maksimum seviyede sağlamanız mümkün.İleri teknoloji ile üretilen Samsung CCTV kamera sistemleri kullanım alanlarına özel olarak tasarlanmış farklı modelleri ile tüm ortam koşullarında ve tüm şartlarda size maksimum performansı sağlayacaktır. Gerek küçük işletmelerde, gerekse orta ölçekli ve büyük işletmelerde Samsung CCTV kamera sistemleri ile gece ve gündüz yüksek çözünürlüklü görüntüleri elde edebilmek ve bunları güvenli bir şekilde kayıt altına alıp güvenliği en etkin şekilde sağlayabilmek mümkündür. Güvenlik kamera sistemlerinde yaşanan en önemli sıkıntı kaydedilmiş görüntülerin çözünürlüklerinin düşük olması ve net olarak izlenememesidir.

Düşük çözünürlüklü ve düşük maliyetli bu sistemlerin işlevselliği kurulum yapılan yerde gerçekleşen istenmeyen durumlar sonrası ortaya çıkmaktadır. Bir olay sonrası yapılan geri dönüşlerde ve kayıt incelemelerinde olay anının net bir şekilde kaydedilememesi, bu görüntülerden şahıs, kimlik ve olay tespiti yapılamaması o sisteme yapılan yatırımların aslında güvenlik açısından hiçbir anlam ifade etmediğini bizlere göstermektedir. Gece ve Gündüz harici ortamlarda ve dâhili ortamlarda Samsung kamera sistemleri ile yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sağlanabilmesi mümkündür.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Samsung kamera sistemleri ile ev ve apartman güvenliği projelerinden, ofis ve mağaza projelerine, fabrika projelerinden endüstriyel tesis projelerine, kent güvenlik yönetim projelerinden askeri bölge ve sınır güvenliği projelerine kadar tüm bireylerin ve kurumların ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanabilmektedir.
Tüm ortam koşullarında maksimum performans sağlayan Samsung CCTV ürünleri ile güvenliğinizi maksimum seviyede sağlayabilirsiniz. Standart kamera sistemleri (conventional camera) ile Samsung yeni nesil güvenlik kameraları arasındaki farklar resimli ve açıklamalı olarak aşağıda verilmiştir. Samsung Güvenlik Sistemleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri Üstün Performansı ve kalitesi ile tanışma zamanı

*SSDR (Samsung Super Dynamic Range), özelliği ile Samsung güvenlik kameraları tüm ortam koşullarında size en iyi görüntü kalitesini sunmaktadır
*DIS (Digital Image Stabilization) özelliği ile görüntü de oluşabilecek istenmeyen titreşimler ve video bozulmaları ortadan kaldırılır.Bu özellik sayesinde stabil bir görüntü elde edilir. Ayrıca bu özellik dijital kayıt cihazının görüntü kayıt kapasitesini arttırmasını sağlamaktadır.*Geliştirilmiş 2D/3D gürültü filitreleme özelliği ile samsung güvenlik kameraları düşük ışık seviyesinde net ve stabil bir görüntü almanızı sağlamaktadır.Işık seviyesine bağlı olan video değişimlerinin azaltılması ile dvr kayıt süresi artmaktadır. Samsung Day Night güvenlik kameraları düşük ışık seviyesinde en iyi görüntüyü alabilmenizi sağlamaktadır.

*Samsung Güvenlik kameraları 6 ayrı dil seçeniğine sahip osd menüsü ile kameranın detaylı ayarlarının yapılacağı bir özelliğe sahiptir. geliştirilmiş osd menüsü ile kameralar ortam koşullarında maksimum performanstaki görüntü kalitesini sağlayacak şekilde ayarlanabilmektedir. OSD menü ayarlarını samsung cctv ürünlerinde RS-485 portundan yapabilmekte mümkündür.
*Samsung SV-V/A1 ileri teknoloji ile üretilen güvenlik kameaları dijital görüntü stabilizasyon (DIS) özelliği ile görüntüdeki dış ortam koşullarından meydana gelen titremeleri önlemektedir. Bu özellik sayesinde görüntüler net bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. DIS özelliği sayesinde dvr cihaz daha uzun süreli kayıt yapabilmektedir.DIS özelliğini görsel olarak açıklayan iki ayrı resim ve arasındaki fark yukarıda yer almaktadır.

*Samsung SV-V/A1 DSP teknolojisi ile arka ışıktan meydana gelen görüntü kayıplarını önleyebilirsiniz. Samsung WDR (wide dynamic range) özellikli kameraları ışık değişimlerinin yoğun olarak gerçekleştiği, ters ışık alan, kontrolsüz arka ışık tüm alanlarda kullanabilirsiniz.
Samsung kamera sistemlerinde en yeni ürünleri en iyi fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz. Samsung güvenlik kamera sistemlerimiz ile sizlerin güvenli projelerine talibiz.