Digiwall

ACCOMMODATION SYSTEMS


tv yazılımı, Samsung’un küresel distribütör ve ortak ağıyla desteklenen büyük formatlı ekranlarındaki medya içeriğini tamamen kontrol etmenizi sağlar. İster tek bir Samsung dahili PC işaretlerini isterse çoklu bilgisayar ağlarını çalıştırıyor olun, web tabanlı portaldan zahmetsizce ekran kontrolü sağlayacak şekilde tv yazılımının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tüm özellikleri tamamen Samsung Ekran için optimize edilmiş olduğundan yerel ekranların daha fazla kontrol edilmesini sağlayan yönetici işlevleriyle tam ekranın veya Çoklu Kare düzenlerinin esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ağ sağlığı, sürekli izlenerek hatalar sıkı bir şekilde kaydedilir ve sorunları hızlıca ve etkili bir şekilde çözümleyen son derece becerikli teknisyenlere otomatik olarak uyarı gönderilir.


Accelerate and streamline the registration process for your guests

Uçaktan yeni inen konuklar, taksiyle otele gelirken Mobil Cihazlarındaki bir uygulamayı kullanarak hızlı bir şekilde kayıt işlemini yapabilir. Kayıt bilgileri hemen telefona gönderilir ve sonrasında dijital oda anahtarı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Odalarının kapısını açmak için konukların telefonlarını hafifçe Akıllı Kapı Kilidine dokundurması yeterlidir. Bu aynı zamanda kayıt sırasını atlayabilecekleri anlamına gelir; zaten uzun bir uçuştan sonra ihtiyaç duydukları tam olarak budur.

Give your guests the comforts of home

Odalarına ulaşan konuklar, hiç yerinden kalkmadan aydınlatmayı ayarlamak ve panjurları çekmek için LYNC HMS çözümünü içeren Otel TV’si veya odadaki tableti kullanabilir. Ve Zensys çözümünü içeren Sistem Kliması oda kullanma sistemine entegre olduğu için, konuklar, konforları için en uygun gördükleri sıcaklığı da ayarlayabilirler. Arka planda, oda içi sensör etkileşimiyle bir kablosuz IoT erişim noktası olarak işlev gören Smart WLAN çözümü bulunur. Tamamen entegre akıllı odalara sahip olunduğunda, her bir odanın ortamı, her bir kullanıcının özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlanabilir.

Enrich your stay with personalized Information-Entertainment system

Odadaki koşulları ayarlamakta olan konuklar, LYNC SINC/REACH içeren Otel TV’sinde kişiselleştirilmiş bir karşılama mesajıyla selamlanabilir. Tek cihaz üzerindeki bilgi ve eğlence merkezi sayesinde konuklar, otel hizmetleri, promosyonlar ve etkinlikler hakkında bilgi alabilir ve sayısız eğlence seçeneğinin keyfini sürebilir. Ve kişisel mobil cihazları, doğrudan TV’ye entegre olan Wi-Fi merkezine hemen bağlanacağı için, oda TV’sindeki içeriği kendi mobil cihazlarında görüntüleme veya kendi kişisel verilerini büyük ekrana aktarma esnekliğine sahip olurlar. Ayrıca konuklar, oda servisi veya oda temizliği istemek için kolaylıkla otel hizmetlerine erişebilir.

Connect with all the needs of your guests

Kişiselleştirilmiş oda deneyiminin devamı olarak odalarda, konuklarınızın tüm ihtiyaçlarıyla bağlantı kurmak için Guest Service çözümü içeren Oda Konuk Tabletleri bulunabilir. Otel hizmetleri menüsüne ve yerel alan bilgilerine tercih ettikleri dilde kolaylıkla erişebilen konuklar, hizmet talep etmeyi ve otel etkinliklerini kontrol etmeyi keyifli bir deneyim olarak yaşar. Sadece birkaç dokunuşla oda servisi isteyebilir, otelin özel restoranlarından birinde akşam yemeği rezervasyonu yaptırabilir ve oda temizliği isteyebilirsiniz. Ve arka planda çalışan Smart WLAN Çözümü sayesinde tüm kablosuz cihazlar arasında internet bağlantısını etkinleştirmek hızlı ve kolaydır.

Make sure your guests leave comfortably from the hotel

Her güzel şeyin bir sonu vardır. Bazı otellerde çıkış yapmak stresli bir deneyimdir ancak böyle olmak zorunda değildir. Yatakta kahvaltı keyfinin ardından konuklar, Otel TV’si veya oda tabletini kullanarak odadan ayrılmadan rahat bir şekilde faturasını görebilir ve dijital olarak imzalayabilir. Otelden çıkarken, kısa süre önce lobideki PrinterOn çözümü bulunan Bulut Yazıcıdan çıkartılan faturalarını alabilirler. Anahtar bırakmaya veya herhangi bir şeyi imzalamaya gerek yoktur, geriye sadece havaalanına gitmek için bir gece öncesinden TV yoluyla rezerve edilmiş taksiyi beklemek kalır.