Digiwall

Magic Info

MagicInfo yazılımı, Samsung’un küresel distribütör ve ortak ağıyla desteklenen büyük formatlı ekranlarındaki medya içeriğini tamamen kontrol etmenizi sağlar. İster tek bir Samsung dahili PC işaretlerini isterse çoklu bilgisayar ağlarını çalıştırıyor olun, web tabanlı portaldan zahmetsizce ekran kontrolü sağlayacak şekilde MagicInfo yazılımının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tüm özellikleri tamamen Samsung Ekran için optimize edilmiş olduğundan yerel ekranların daha fazla kontrol edilmesini sağlayan yönetici işlevleriyle tam ekranın veya Çoklu Kare düzenlerinin esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ağ sağlığı, sürekli izlenerek hatalar sıkı bir şekilde kaydedilir ve sorunları hızlıca ve etkili bir şekilde çözümleyen son derece becerikli teknisyenlere otomatik olarak uyarı gönderilir.


Interactive Content Creation and Planning

MagicInfo-i Premium ile içerik oluşturun ve programlayın. Mevcut dokunmatik içerikte yüksek maliyetli diğer araçlar kullanılmaktadır. Ancak bu çözümle dokunmatik içeriği etkili bir şekilde düzenlemek daha kolaydır. Çalma listelerini kolayca oluşturun ve sadece sürükle-bırak özelliğini kullanarak çalma listesi sırasını değiştirin. Tam geçiş efektleriyle içeriğinizi mükemmel bir şekilde biçimlendirin ve mevcut çalışmanızı müşteri talep ettiğinde geri göndermek üzere güvenle yedekleyin.

Data Connection: Real-time DB connection

MagicInfo-i Premium teknolojisi, daha fazla esneklik ve daha fazla özellik kontrolüyle LFD monitörünüzün performansını arttıran üstün kaliteli bir çözümdür. Monitörünüz ve merkez sunucu arasında daha fazla bağlantı sağlayarak gerçek zamanlı veritabanı bağlantısını (DB) birleştirir ve ağ veri ve içeriklerinin sorunsuzca ve güvenilir şekilde aktarılmasına olanak tanır. Bu çözüm; içerik oluşturma, yönetme ve sunma yeteneğinizi geliştirerek LFD monitörlerin potansiyelini en üst seviyeye çıkarır.

Absolute Control and Management with Samsung LFD

MagicInfo-i Premium; hacim ve parlaklık gibi işlevlerden tutun da CPU, bellek ve ağ sistem bilgilerinin dahili olarak işletilmesine varana kadar LFD’nizi her yönüyle monitör ekranından kontrol etmenizi sağlar. Ürünleri ayrı ayrı veya grup halinde kontrol etme esnekliği sayesinde işleri planlayın ve her bir LFD’nin durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin. Yazılım yönetimi kolaydır – yürütücüleri uzaktan kaydedebilir ve güncelleyebilir ve ayrıca otomatik aygıt ve donanım yazılımı (desteklenen sürümler için) güncellemelerini de planlayabilirsiniz.

Flexible and User Friendly Content Scheduling

MagicInfo-i Premium, kullanıcı dostu planlama ve yayınlama özelliğiyle zamanınızı almaz. İçeriklerinizi saniyelik veya yıllık olarak hassasça düzenleyin ve günlük, haftalık veya aylık görünümlerden birini seçin. Geçiş efektleri ve donanım sinyalleri (hacim, parlaklık, panel açma/kapatma gibi) ekleyerek içeriklerinizi özelleştirin ve BGM’yi ayarlayın. İhtiyaçlarınızı karşılamak için güncellenen içerik veya çalma listeleriyle otomatik olarak yeniden planlama esnekliği sayesinde seçilen aygıt gruplarına planlı yayınlamayı tamamen kontrol etmenin tadını çıkarın. Tüm yapmanız gereken içerikleri sürükleyip bırakmak.