Digiwall

VideoWall

Samsung MagicInfo VideoWall sayesinde LFD iletişimlerinin geleceğini görüyorsunuz. Basit ve çok amaçlı yazılım, nerede olursanız olun kesinlikle paylaşmak istediğiniz içerikleri görüntülemenize olanak tanır. Ekranın maksimum etki için yataydan dikeye geçme özelliği de dahil olmak üzere izleyicilerinize ilham verin, onları cezbedin ve büyüleyin. Bir yandan dünyanın en geniş video duvarını oluşturmak için 250 adede kadar LFD ünitesi ile video duvarınızı her yöne çevirerek görüş açınızı genişletirken öte yandan da ekranın tamamındaki mükemmel HD kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca sezgisel ve uzaktan arabirim sayesinde içerikleri kolayca ve hızlıca planlayabilir ve aygıt ve uygulamaları yönetebilirsiniz.


The World's Largest VideoWall

250 adede kadar ekrandan oluşan dünyanın en büyük tekli ekranı olan video duvarınızı yapılandırma gücü sayesinde geniş ve etkileyici bir görsel deneyim yaratın. Maksimum etki için ekranların görsel ve işitsel efektlerini ayrı ayrı kontrol etmenin tadını çıkarın.

Unordered Video Wall (Art Wall)

Görüş açınızı oluşturmak için her bir ekranı döndürürken tamamen özelleştirilmiş ve esnek bir video duvarı tasarlama özgürlüğünü yaşayın. Çok amaçlı ve uyumlu işlevler; model, boyut, çözünürlük veya çerçeve genişliğine bakılmaksızın Samsung LFD ekranlarının kombine edilmesine olanak tanır. Nefes kesen şekiller ve yenilikçi kurulumlarla ekranınızı kişiselleştirin.

Share Computer Screen To VideoWall

Daha fazla perspektif ekleyerek mesajınızın etkisini arttırın. Önceden yüklü video ve görüntülerle bilgisayar ve Samsung IP kamerası gibi harici aygıtlardan gerçek zamanlı olarak birden fazla canlı ekranı entegre ederek içeriklerinizi mükemmel bir şekilde görüntüleme teknolojisini kişiselleştirin.

Interactive Motion, Easy Zoom and Fast Scene Change

İçeriklerinizi basit ve merkezi bir kontrol panelinden özgürce düzenleyin ve özelleştirin. Ekrandaki içerikleri gerçek zamanlı olarak etkili ve mükemmel bir şekilde konumlandırma, düzenleme, yakınlaştırma ve yeniden boyutlandırma gücüne sahipsiniz. Ayrıca istediğiniz tam etkiyi yaratmak için birden fazla görüntüyü ve çok çeşitli çözünürlükleri hızlıca ve kolayca entegre edebilirsiniz.